Lakatos-Hegesztő

Hozzáadva: 16.09.2021
Helyszín
Tirol
bruttó fizetés
12,23 EUR/ óra - 26,40 EUR/napi juttatás
munkakezdés
Možný ihneď
Benefitek
Bebiztosított szállás
13. és 14. fizetés
Stabil munkahely
munkavégzés tartalma:
Gépészeti és technikai berendezések és alkatrészeinek szerelése, beállítása
Üzembehelyezése a technikai berendezéseknek
Vas és egyébb könnyűfémek megmunkálása technikai leírás alapján
Hegesztő berendezések használata, szakszerű beállítása
elvárások:
Hegesztői igazolvány - certifikát - nemszükséges
Egyéni munkavégzés
Tapasztalat az adott munkakörben
Komunikatív német nyelvtudás szükséges
Neme
Munkahely hozzáadása
Hegesztői engedély
Magasemelői engedély
Járművezetési engedély
Többműszakos munkaidő
letöltés
© 2021 InWork s.r.o. | All rights reserved.
Created by Cstudios, s.r.o.

InWork kérelmezi az Ön beleegyezését az alábbiakban részletezett célokra:

Az Ön és eszközének személyes adatai (ún. süti adatok - például egyedi azonosítókat és az eszköz által küldött alapvető információkat) kezelünk az alábbiakban részletezett célokra. A megfelelő helyre kattintva hozzájárulhat ahhoz, hogy mi és a partnereink ilyen célú adatkezelést végezzünk. Másik lehetőségként a megfelelő helyre kattintva elutasíthatja a hozzájárulást, vagy a hozzájárulás megadása előtt részletesebb információkhoz juthat, és megváltoztathatja beállításait. A beállításai csak erre a weboldalra érvényesek. Felhívjuk figyelmét, hogy személyes adatainak bizonyos kezeléséhez nem feltétlenül szükséges az Ön hozzájárulása, de jogában áll tiltakozni az ilyen jellegű adatkezelés ellen. Erre a webhelyre visszatérve vagy az adatvédelmi szabályzatunk segítségével bármikor megváltoztathatja a beállításait.

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.